Velden zijn niet correct ingevuld

locatie Quintus te Assen zoekt enthousiaste surveillance-vrijwilligers

Locatie Quintus: oog voor elkaar!
De locatie Quintus in Assen is een bruisende school met circa 1700 leerlingen verdeeld over de opleidingen havo, atheneum en gymnasium. De slogan van de school is: Oog voor elkaar! Locatie Quintus heeft vijf veilige thuisbases waar talenten, ambities en dromen tot hun recht komen in een inspirerende leeromgeving. De leerlingen worden opgeleid tot wereldburgers die klaar zijn voor een vervolgopleiding en voor de samenleving. Het onderwijs op de locatie Quintus wordt verzorgd in een nieuw gebouw. In totaal werken er circa 180 medewerkers op locatie Quintus.

Kijk voor meer informatie over onze school op www.dr.nassaucollege.nl.

Wat ga je doen?

Je surveilleert bij de afname van toetsen/examens. Je houdt toezicht op het naleven van de voorschriften door de leerlingen en spreekt indien nodig leerlingen aan bij overtredingen. Je verricht samen met de andere vrijwilligers ondersteunende werkzaamheden, zoals het klaarleggen van materialen. Je ontvangt vooraf aanwijzingen van een medewerker die de rol van hoofd-surveillant vervult en kunt bij problemen en vragen bij hem/haar terecht.

We zoeken enthousiaste vrijwilligers die ingezet worden in de gecombineerde toetsweken – examenperiodes.

Het betreft voor de komende maanden concreet de volgende 3 periodes:

  • 17 mei t/m 31 mei;
  • 14 juni t/m 25 juni;
  • 6 t/m 9 juli. 

Je wordt in elke periode ingezet op meerdere dagdelen. Het rooster hiervoor wordt vooraf gemaakt.

Wie zoeken wij?

  • Je hebt affiniteit met het voortgezet onderwijs;
  • Je staat achter de visie van onze school;
  • Je kunt goed overzicht houden en durft leerlingen aan te spreken;
  • Bij voorkeur heb je ervaring met surveilleren;
  • Je bent in de hierboven genoemde periodes steeds minimaal 2 dagdelen per week beschikbaar, bij voorkeur meer.

Ons aanbod

Je verricht de werkzaamheden op basis van een vrijwilligersovereenkomst, in eerste instantie wordt deze opgesteld voor de periode van 1 mei 2021 tot 1 augustus 2022. Je ontvangt een vergoeding gebaseerd op de maximaal fiscaal vrijgestelde vrijwilligersvergoeding en de werkelijke inzet.

Als je bent aangenomen als vrijwilliger, ontvang je een link vanuit p&o voor het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). Het verkrijgen van een geldige VOG is een voorwaarde voor het mogen werken op onze school.

De school stelt vooraf een surveillance-rooster op, hierbij rekening houdend met de vooraf doorgegeven beschikbaarheid van de vrijwilligers.

Voorafgaand aan de periode wordt een middag georganiseerd waarin de nieuwe vrijwilligers uitleg krijgen over de surveillance-taken en gelegenheid tot vragen stellen.

Kom jij onze school versterken als vrijwilliger?

We zijn blij met jouw bijdrage aan ons onderwijs!

Graag ontvangen we een brief waarin je jezelf voorstelt, uiterlijk op 7 april 2021. Deze kan gemaild worden naar Evelyn Sleifer medewerker P&O, per email via sle@dr.nassaucollege.nl.

Graag in je brief ook opnemen van welke werkdagen/periodes we mogen uitgaan dat je wel/niet beschikbaar bent voor de werkzaamheden.

Als je vooraf nog vragen hebt over deze vacature, dan kun je informatie inwinnen bij de heer Ralf Buiter, locatieleider Quintus, tel 06-21814564.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Toestemming voor het verwerken van jouw persoonlijke gegevens (AVG):

Je geeft door middel van het versturen van je sollicitatiebrief en CV toestemming voor de verwerking van jouw gegevens gedurende de sollicitatieprocedure. Conform de privacywetgeving wordt met jouw gegevens vertrouwelijk omgegaan en enkel voor het doel gebruikt waarvoor ze zijn opgevraagd. Jouw gegevens worden uiterlijk binnen 4 weken na afloop van de selectieprocedure vernietigd, tenzij je toestemming hebt gegeven om de gegevens langer te bewaren. Wil je meer weten over ons privacy beleid? Ons beleidsplan privacy is opgenomen op onze website onder 'Regelingen en documenten'.

 

 

 

 Gegevens


Aangeboden door
Dr. Nassau College

Adres
Assen, Mr Groen van Prinstererlaan 98

Doelgroepen
Jeugd en jongeren

Dagdeel
Overdag, ’s ochtends, ’s middags, Doordeweeks

Sectoren
Onderwijs, educatie en voorlichting

Reactie sturen naar de aanbieder

Door middel van onderstaand formulier kunt u een reactie plaatsen op deze vacature. Heeft u al een account bij ons dan kunt u inloggen zodat u niet de gegevens opnieuw hoeft in te voeren.

Hoe wilt u reageren?

Organisatiegegevens

Naam & aanhef

Gegevens

Reactie

Naar overzicht