Velden zijn niet correct ingevuld

Vaart Welzijn ondersteunt inwoners van Assen ook tijdens de Coronacrisis

Vaart Welzijn is ook in deze tijd bereikbaar voor inwoners van Assen. Onze kantoren zijn welliswaar gesloten, maar wij zijn wel bereikbaar per telefoon, e-mail of per post. 

Het telefoonnummer waarop Vaart Welzijn te bereiken is:  088 - 030 5160, het algemene emailadres is: info@vaartwelzijn.nl. 

U kunt ook rechtstreeks mailen met de buurtteams:

Assen-Oost: assenoost@vaartwelzijn.nl
Baggelhuizen: baggelhuizen@vaartwelzijn.nl
Centrum: centrum@vaartwelzijn.nl
Kloosterveen: kloosterveen@vaartwelzijn.nl
Lariks: lariks@vaartwelzijn.nl
Pittelo: pittelo@vaartwelzijn.nl
Marsdijk: marsdijk@vaartwelzijn.nl
Noorderpark: noorderpark@vaartwelzijn.nl
Peelo: peelo@vaartwelzijn.nl

Postadres: Apollopad 5, 9401 CS Assen

Neemt u gerust contact met ons op! We kunnen een luisterend oor bieden en meedenken met praktische zaken tijdens deze crisis. 



Gegevens


Aangeboden door
Vaart Welzijn algemeen

Reactie sturen naar de aanbieder

Hoe wilt u reageren?

Organisatiegegevens

Naam & aanhef

Gegevens

Reactie

Naar overzicht